Pokoje Gościnne A and M GALICA

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Świetne miejsce!
dodano przez: Agata z NZS AGH
Po raz kolejny świetnie spędziliśmy tu weekend ze znajomymi. Jest to miejsce do którego chce się wracać. Doskonałe miejsce strikte noclegowe jak i również na wyjazd szkoleniowy.

Super lokal :)
dodano przez: Kamil
Spędziłem pod koniec listopada weekend w owym pensjonacie i mogę szczerze go polecić! Zarówno wypad w mniejszym, jak i większym gronie znajomych, pozostanie w pamięci na długie czasy :) Miałem przyjemność pobytu w Galici wraz z koleżankami i kolegami z AGH, za co niezmiernie dziękuję :)

opinia
dodano przez: Anna Latała AGH
Bardzo udany weekend. Obsługa przyjemna i pomocna, pokoje czyste, zadbane i na wysokim poziomie. Bardzo smaczne jedzenie. Polecam wszystkim zainteresowanym :)

Ośrodek na medal
dodano przez: Małgosia
W ośrodku przebywałam podczas rajdu. Przyznaje byłam zaskoczona wysokim standardem ośrodka. Wyposażenie pokoi, łazienki oraz całego ośrodka (np. stół bilardowy) było nieskazitelne. Serwowane posiłki były bardzo samcze, podawane przez bardzo uprzejmą obsługę.

POBYT W GALICY
dodano przez: Sławomir Pociecha NZS
Miałem okazje spędzić jedynie kilka dni w tym ośrodku wraz ze znajomymi, a jestem przekonany że nie można nic złego o tym ośrodku powiedzieć :). Świetne pokoje, jedzenie, zabawa do rana. Warto spędzić tam chociaż jedną noc, polecam gorąco!

Pobyt w Galicy
dodano przez: Marzanna Miś
Byliśmy u Państwa Galica i polecamy innym ten obiekt. My rodzice oraz nasze dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokój ładny, jedzenie domowe, pyszne, różnorodne. Miły i służący pomocą personel. Położenie ośrodka w zaciszu, prawdziwy relaks. W pobliżu Koniówki dużo atrakcji m.in. bliskość Słowacji, 25 min.drogi samochodem. Na pobyt można wziąć ze sobą pieska.Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu u Państwa Galica. Będziemy polecać ten obiekt naszym znajomym. Zresztą już znajoma dzwoniła w celu rezerwacji pobytu. Pozdrawiam oraz życzę wszystkiego najlepszego Marzanna MiśCopyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę